אורית יונה
אורית יונה
2021-10-27
גלית היקרה! עזרת לי מאוד! הורגשה מאוד השקעתך בעריכה הלשונית של עבודת הדוקטורט שלי. נתת לעבודה ערך מוסף אדיר באופן מקצועי ביותר! מאוד נהניתי לעבוד איתך, את תמיד מסבירה, נעימה ועם יחס אישי שהורגש מכל הלב! מקווה מאוד לעבוד איתך עוד בעתיד הקרוב. בהערכה ותודה רבה! מימני אורית יונה, דיאטנית , דוקטורנטית בחוג למדעי התזונה באוניברסיטת אריאל, ודיאטנית באגף התזונה במשרד הבריאות
חגית אקרמן
חגית אקרמן
2021-08-19
להעזר בגלית זה מבחינתי להרגיש בידים הכי טובות❤️. גלית עמדה לצדי בתהליך של העברה של עבודה אקדמית לספר שבסופו של דבר ראה אור. בתוך תהליך מורכב שהיה מלווה בהרבה ,ספקות וחששות היא היתה עבורי עוגן, יד חמה ועין רואה. המקצעויות שלה בליוו תהליכי כתיבה , הכישרון שלה לראות ללב הדברים, הדיוק והתבונה בליווי ועריכה של כתיבה גבוהה ובו זמנית נגישה היו מצויינים. כל אלה בתוספת מסירות ואכפתיות רבה נתנו לי לכל אורך תהליך הכתיבה תחושת בטחון והרגשה שאני לא לבד. זכיתי בה.
meital biton
meital biton
2021-08-19
אני שמחה להמליץ על גלית כמי שמלווה אותי זה מספר שנים בכתיבת חומרים שונים ( באקדמיה ובעיתונות) בהם היא מדייקת , שואלת את השאלות הנכונות, מתקנת בשילוב של יחס אנושי מעולה, בקיצור לכל מי שזקוק לעזרה בכתיבה ממליצה לפנות אליה בחום ואהבה,
בתיה שהרבני
בתיה שהרבני
2021-08-16
בשיחה הראשונה שלי עם גלית, עוד לפני שהחלטנו אם נתחיל לעבוד יחד, כבר הבנתי שהגעתי לאדם הנכון. כי מעבר למילים יש גם רגש, הקשבה, הבנה, הכלה. גלית ליוותה אותי בכתיבת התיזה ובעריכתה. "תיזה יפיפייה", כך כתבה לי הפרופסור המנחה. מעבר לידע ולמסרים שהיו בה - היתה המעטפת. הכתיבה ודרך ההגשה - וזה בזכות העריכה של גלית. כמובן שדרכינו לא נפרדו מאז, וגלית ממשיכה לערוך עבורי חומרים שונים. כבר עכשיו אנחנו בעיצומה של עריכה לספר שכתבתי. העין של גלית, ההבנה, המקצועיות - כל אלו משתלבים בתוך העריכה, והופכים כל תהליך כתיבה לתהליך מהנה ומעצים! ממליצה בחום!
smadar beeri berg
smadar beeri berg
2021-08-15
גלית סייעה לי רבות בתהליכי כתיבה, ניסוח ועריכה ועשתה זאת בצורה חכמה, אמפתית, מעצימה ונכונה מאוד עבורי. ממליצה בחום להעזר בשירותיה למי שרוצה לדייק ולשדרג עוד את כתיבתה!
l l
l l
2021-08-09
גלית יקרה, אני מודה לך על כך שערכת את הספר שלי. נהנתי לעבוד איתך. תודה לך על מקצועיות, נעימות, סבלנות, ובעיקר שהיית זמינה עבורי לכל שאלה ובקשה. המון תודה, לייה.
רועי לסרי
רועי לסרי
2021-08-05
חוויה ראשונית כמחבר של סיפור, העבודה מול גלית מאוד נעימה ומעשירה. גלית דאגה להסביר בצורה מפורטת את התהליך והייתה סבלנית לאורך כל מהלך העבודה. התוצאה הייתה מקצועית ולשביעות רצוני, ניכר היה שזה היה חשוב לה כמו שזה היה חשוב לי.

גלית יקרה,

חלקים מסיפור חיי סופרו לאורך השנים, קצת לילדים, קצת לנכדים וקצת לנינים. היה לי חלום להעלות את הסיפור על הכתב, אבל בכל פעם שסיפרתי משהו כאילו נפצעתי מחדש.

החוויה מולך הייתה שונה. לאט לאט הרגשתי כיצד את נכנסת לעולמי, חווה איתי מחדש את חוויותיי, את ילדותי, את בגרותי ואת השנים שאחריהן.

כל פגישה הייתה חוויה עוצמתית, ומהר מאוד מצאתי את עצמי ממתינה לפגישה ולחוויה הבאה איתך. הרגשתי כיצד את שם, כל כולך, חיה וחוזרת איתי לרגעים ההם. הרוגע והשלווה שלך גרמו לי להרגיש משוחררת וחופשייה, כאילו אני יושבת עם חברת ילדות טובה. אני מרגישה שעל אף פער הגילאים ״הקטן״ בינינו הפכנו לסוג של חברות החולקות רגעים קשים או קלים יותר, רגעים של צחוק ודמע.

גלית, הצלחתי להגשים את החלום. ביחד הצלחנו לכתוב את סיפור חיי, זה שכבר סופר אך מעולם לא נכתב. בזכות הספר אני יודעת שהמורשת שלי נשארת בעולם, חיה וקיימת בדמותו.

אני רוצה להודות לך על היכולת הנדירה שלך לקחת רצף של מילים, לא תמיד מסודרות, ולהעלות אותן על הכתב כך שהקורא יבין, יחווה ואולי אף יזדהה עם מה שקרה.

היום, כשהסיפור שלי כתוב, יש בי סוג של גאווה. אינני מתביישת בעבָרי ובמורשתי. את שקרה אין להשיב, אך את שיקראו אין לשכוח.
שוב מודה לך גלית על כל הרגעים ביחד. 

באהבה רבה, גולדה, ״הילדה במעיל האדום״

גולדה אליאש-ארליך ממליצה על גלית שחם, כותבת סיפורי חיים - בדיוק זה! גולדה אליאש-ארליך

גלית, חוויית העבודה איתך הייתה מרתקת, סוג של טיפול. קראתְ אותי כמו פסיכולוגית, וידעת להעצים את המקומות הזקוקים לטיפוח וחיזוק.

החוויה סייעה לי להכיר בעשייה שלי ולדייק את עצמי. אשמח להמשיך ולהסתייע בבדיוק זה

ד"ר עפרה וולטר ממליצה על גלית שחם בסיוע בכתיבה אקדמית

ד"ר עפרה ולטר, ראש החוג לחינוך, המכללה האקדמית תל חי  

בתהליך העבודה עם גלית על כתיבת מאמר נהניתי מדרך העבודה המשותפת – ההקשבה, הגישה המכבדת, הידע המקצועי והאינפוטים שעזרו בסופו של דבר להעלות את המאמר ולשדרגו .

תודה רבה וברור שנמשיך לייצר יחדיו גם בעתיד.

סמדר לביא ממליצה על גלית שחם - בדיוק זה!

סמדר לביא, מדריכת הורים ומאמנת מוסמכת להפרעת קשב וריכוז ADHD ​

קיבלתי את מספר הטלפון של גלית מהמנחה שלי. הייתי בתקופה שבה נראה לי שמעולם לא הייתה תזה כה מייגעת, קשה ובלתי נגמרת.

גלית לא נבהלה מסימני חוסר החיות שהפצתי לכל הכיוונים וגם לא הפכה אותי למטופלת במצב אנוש. היא נתנה לי משימות קטנות שיכולתי לעמוד בהן, החזיקה אותי ביד גם כשלא הייתי לידה פיסית, והגענו אל היעד בזכות הראש והקול הבריא שהיא הוסיפה לתנועה. סיימתי!

זו הייתה חוויה אדירה. אני מחכה לגלית בדוקטורט. באהבה והערכה ועוד איך.

אוסי בוברוב, דיאטנית קלינית, אימון לתזונה בגישת CBT וייעוץ לספורטאים

שילוב של חושים רגישים הקולטים את היושב מולך ואת הצורך שלו, יכולת ניסוח וכתיבה, שליטה גבוהה בשפה ומכמניה, לב רגיש ואכפתי, משמעת עבודה ומחויבות לתוצר הכי טוב שאפשר. 
ככה אני רואה אותך.

מיכל ברזילי ממליצה על גלית שחם  - בדיוק זה!

מיכל ברזלי, יועצת חינוכית, מדריכת צוותים, פסיכותרפיסטית   

גלית יקרה!!

כך התחיל הקשר בינינו: הייתי עמוסת מטלות, ים של חומר ומידע, דדליין… לא ידעתי מה לעשות עם כל זה. חברה טובה סיפרה לי שבעבודה משותפת צלחה משימה שנראתה כבלתי אפשרית. גם אני רציתי!

התקשרתי אלייך לשאול אם המשימה שלי מתאימה לך. בלי קשר אם קבענו או אם תסגרי עסקה או לא – את הקשבת. שאלת. בדקת. רצית לדעת מה אני מחפשת והאם מתאים לי ולך המסע המשותף. כבר אהבתי את הגישה שלך! ידעתי שהעבודה המשותפת איתך תתאים לי.

במשך חמישה חודשים עברנו יחד מסע מדהים של כתיבה משותפת, שבמהלכו הרגשתי איך את מצליחה להכיל את הקושי. מקשיבה, מעודדת ומוצאת תמיד את המילה הנכונה.

אני כל כך שמחה שהחלטתי לעשות את הפרויקט הזה ביחד איתך. אין לי מושג כמה זמן הוא היה נמשך אילולא החלטתי לקבל את עזרתך.

המוצר הסופי זכה למחמאות מכל הכיוונים. כתיבה בהירה, קולחת ומעניינת.פרי עבודה משותף! תודה גלית. בזכות זה שאת אדם כל כך מיוחד ולבבי, דרכינו לא נפרדו עם סיום הפרויקט שלי.
זכיתי 😌

בתיה שהרבני, דיאטנית קלינית בראייה משפחתית .M.Sc

גלית יקירתי,

יכולותייך לקרוא את החומר הכתוב באובייקטיביות ולומר כי אכן יש כאן סיפור, הביאו אותנו לכלל עבודה משותפת ולהוצאה לאור של ספרי.

תודה!

חיליק בוגומולסקי, אל"מ במיל., קיבוץ לוחמי הגטאות

כבר במפגש הראשון הבנתי שהגעתי לכתובת הנכונה. גלית בעלת יכולת הקשבה והבנה של המסַפֵּר, מעֵבר למילים עצמן.

מנווטת עם מעט הפרעות את התפתחות הסיפור, מעודדת ביטוי רגשי ובעיקר הצליחה להוציא ממני בכישרון את המיטב. המפגשים נעימים מאוד.

הסיפור שלי בכתיבה שלה קיבל צבע וצליל. שם ספרי: "שומר פעם שומר תמיד!"

יוסי ליבנה ממליץ על גלית שחם - בדיוק זה!יוסי ליבנה, קיבוץ געתון 

כיועצת עסקית הפניתי לגלית מספר לקוחות שלי, ואף חוויתי בעצמי את עבודתה. לגלית יכולת מופלאה ללוש מילים ולחבר אותיות כך שיעבירו מסר, רגש, ייחודיות, מחשבה, בקיצור מילים מדברות ובועטות. כל זאת לצד יכולת אנליטית מדהימה ומדויקת ללמוד את העומד מולה, להיכנס לחדרי הלב והנשמה והמוח, לדוג משם את המידע הייחודי לכל אחת ואחד, ואותו בכישרון רב ובדיוק להעביר למילים נושמות.

גלית היא נכס, מיוחדת וייחודית בצירוף יכולות של רגש, הבעה וחשיבה אנליטית. ממליצה לכל מי שמבקש לבטא ולהעביר את עצמו במילים כתובות. 

גאולה חיים ממליצה על גלית שחם - בדיוק זה!

גאולה חיים, יועצת עסקית

גלית היקרה,

היה לי לעונג לעבוד איתך. דייקת אותי בצורה מרשימה, פשוט קראת אותי!! 
התהליך איתך היה מקסים ונהניתי מכל רגע. את מקצועית, אנושית, רגישה ומקסימה!!!

תודה רבה רבה.

רחלי וייס ממליצה על גלית שחם - בדיוק זה!

רחלי וייס, מעצבת פְּנים לצמיחה מבפנים 

הכרנו במסגרת קורס עסקי, ואחרי שיחות על מגוון נושאים הרגשתי שאני יכולה לסמוך עלייך בעיניים עצומות. קיבלתי הרבה מהעבודה איתך, בראש ובראשונה הקשבה. אבל לא הקשבה רגילה. איך אקרא לזה? הקשבה עמוקה, לאורך ולרוחב, לפני ולפנים, ממש מכל הצדדים. הקשבה חוקרת!
הרגשתי שהשאלות נשאלות כדי להדק את הנושא ולאסוף את כל החלקים לתשובה אחת. אחד הדברים שהפעימו אותי היה שאיש לא יכול היה לנחש שעזרו לי בכתיבה. הטקסט נשאר אני. רק אז הבנתי את אופי ועומק השאלות שלך. 
העבודה איתך אפשרה לי הרבה שקט, ביטחון, דיוק. הרגשתי שלמה עם כל טקסט שהוצאתי לאור! המילים דייקו אותי, את העסק שלי, את המטרה לשמה כתבתי מלכתחילה. אין לי ספק שהעבודה העמוקה איתך היא לאורך שנים.

נ"ב
אני חושבת שאת בכלל לא מתעסקת במילים… המילים הן רק האמצעי שלך.
בעיניי את רופאה מנתחת – כירורגית של הנפש. את מקשיבה, שואלת, מלקטת פרמטרים ממגוון תחומים ורבדים, מהדקת מהצדדים, מדייקת בעומקים – והאדם שמולך מתהלך באופן אחר משהיה!
זה לא בדיוק זה – זה ד"ר בדיוק (-:

כנרת בזק ממליצה על גלית שחם - בדיוק זה!

כנרת בזק, בעלת סטודיו K לאמנות וחשיבה יצירתית

תהליך כתיבה של עבודה לשם קבלת תואר דוקטור הוא ארוך ומורכב ולפעמים גם מייגע. הגעתי אל גלית רגע לפני ההגשה. אתם יודעים… הכול כבר ריצד לי מול העיניים, הראש בבלגן, כל מילה נראתה לי חשובה, והחוויה הייתה שאי אפשר לוותר על כלום.

גלית, בשקט ובשלווה האופייניים לה הקשיבה, התעניינה, הרגישה וכיבדה כל מילה וכל רעיון. פתאום העבודה שלי הפכה גם לשלה. הייתי צריכה שמישהו ייקח לי את ה"תינוק" מהיד, ויטפל בו יחד איתי באותה רגישות כמו שעשיתי עד אותו רגע לבד. וזה מה שקרה. מעכשיו אף מילה לא קפצה, הכול הסתדר במקום בארגון מופתי, מקצועיות, בהירות והמון המון כבוד ואכפתיות למילה ולמי שעומד מאחוריה.

גלית, התמיכה שלך סייעה לי להגיע לסוף המסלול ולקבל את התואר השלישי עם המון ביטחון ורוגע. תודה לך על המסירות, הזמינות, הליווי והאהבה. 

ד

ד"ר אסנת זורדה, מנהלת קשרי מכללה שדה ותוכנית אקדמיה,  אורנים, המכללה האקדמית לחינוך והוראה

גלית שחם ערכה למעני סדרת מאמרים אקדמיים במדעי הרוח והיהדות כחלק מתהליך הוצאה לאור של הספר דברי חכמים וחידותם; פרשנות התנ”ך בספרות חז”ל וימי הביניים (עורכים אקדמיים: אביגדור שנאן וישראל יובל, הוצאת כרמל, תשע"ט).
זו הייתה משימה מאתגרת, מאחר שכל מאמר נכתב בידי מחבר אחר, איש איש – סגנונו ושיטותיו. הטקסטים היו רצופים ציטוטים ממקורות מגוונים, הרבה מהם מהתנ"ך ומדברי חז"ל, והטיפול העריכתי בהם חִיֵיב שליטה מצוינת ברבדים שונים של השפה, בני תקופות שונות.
לפעמים נכללו בהם מילים ארמיות וביטויים מלשון המקרא, חז"ל, ספרות ימי הביניים, ספרות עברית מודרנית. מראי המקום כללו גם שפות לטיניות, לצד הפניות מקצועיות דקדקניות למקורות במדעי היהדות והרוח.
גלית הצליחה להתמודד עם האתגרים האלה בצורה מעולה, והתוצאה הייתה מאמרים ברורים, לשון צלולה ומדויקת ומעורבות מדודה בניסוחים, כך שסגנון הכתיבה של המחבר ותוכן דבריו נשמרו היטב.
גלית עבדה במהירות וביעילות, והתקשורת איתה בדוא"ל ובטלפון הייתה נוחה וידידותית מאוד.
היא הייתה זמינה לכל שאלה, זהירה בהתערבות בטקסטים וגמישה בעניין לוחות הזמנים.
אשמח מאוד לעבוד איתה גם בעתיד, ואני ממליצה בחום להיעזר בשירותיה הטובים.

ד"ר תמי שלמון-מאק, החוג להיסטוריה, מכללת דוד ילין tamisalmon@gmail.com